Skip to content

Q English


İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İngilizce öğrenmenin "Quartet" methodu.

 

Buradasınız:Anasayfa arrow Q English Online
Q English Online PDF Yazdır E-posta

Q English Online

 

İngilizcenizi ilerletin!

İngilizcenizi geliştirmek istiyor ama zaman bulamıyor musunuz?

 

Q English Online tek başınıza çalışabileceğiniz, esnek bir online İngilizce programı. Ne zaman, nerede ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar verin.

 

Dil öğrenmeye yeni başlayanlar, biraz biliyorum diyenler ya da ileri seviyede olanlar sizin için mükemmel bir programımız var.  Bu kapsamlı ingilizce programında Temel (Basic), Orta (ıntermediate) ve ıleri (Advanced) olmak üzere üç ayrı seviye altında düzenlenmiş eğlenceli ve interaktif dersler bulunmaktadır.

 

Hangi seviyede olduğunuz konusunda emin değil misiniz?

 

İngilizce seviyenizi öğrenmek için ücretsiz online seviye tespit sınavımızı (Placement Test) uygulayabilirsiniz.  Sınavı uygulamak için tıklayın.

 

Nereden başlamanız gerektiğini öğrendikten sonra, seviyenize uygun bölüm içinde sunulan bir dizi konu bazlı ünite üzerinde çalışabilirsiniz.  Bunların her birinde İngilizce seviyenizin yükselmesi için gereken kelime hazinesini, yeni gramer yapılarını ve dil becerilerini geliştirmenizi  sağlayacak interaktif dersler, videolar, İngilizce dilbilgisi alıştırmaları ve aktiviteler bulunur.

 

 

Kılavuzlu Yazı Dersleri ve Konuşma Atölyesi

 

Q English Online programında yazılı ve sözlü iletişim becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış iki özel uygulama vardır.

 

Kılavuzlu yazı dersleri (Guided Writing) size akademik ödevler yazarken ihtiyaç duyacağınız becerileri öğrenme ve geliştirme fırsatı sağlar.  Bu bölümde örnek metinler inceleyip, yazı ödeviniz için kendi fikirlerinizi hazırlayarak planlar ve sonuçta kendi kompozisyonunuzu yazabilirsiniz.  Bu süreç içerisinde, aynı zamanda sürekli geri bildirim ve değerlendirme raporlarıyla gelişiminizi takip edebilirsiniz.

 

Konuşma atölyemiz (Speaking Lab)  online olarak İngilizce konuşmanızı ve kendinizi İngilizce konuşurken duymanızı sağlayan bir sistemdir. ıleri teknoloji ses tanıma uygulaması sayesinde sizin konuşmanız anadili İngilizce olan konuşmacının telaffuzuyla karşılaştırılır ve sizin telaffuzunuza dair geri bildirim verilir.

 

Programın diğer özellikleri:

 

·        ıstediğiniz zaman istediğiniz kadar uygulama olanağı,

·        Başlangıçtan ileri seviyeye her aşamada konu bazlı üniteler,

·        Dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinin hepsine birden hitap eden bir yaklaşımla ele alarak geliştiren kişisel çalışma dersleri,

·        İngilizce dil bilgisi alıştırmaları ve interaktif dersler,

·        Uluslar arası standartlarda materyaller,

·        SCORM- tamamlayıcı materyaller, interaktif ders içeriği ve videolar, ses klipleri.

Q English Online Deneme Dersi için tıklayınız.

Q English Online Broşürünü görmek için tıklayınız.

Q English Online Türkçe Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Ana Menü

Eğitim Yazılımları
Ticari Yazılımlar
Q Aktivasyon
Haberler
Arama
Downloads
Q English Online
Herkes İçin İngilizce Kurulumu
QOnline Kullanan Eğitim Kurumlarımız
Q Online Ürünler
Döküman Yönetim Sistemi
Windows 7 64 Bit Sorunu