Skip to content

Q English


İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İngilizce öğrenmenin "Quartet" methodu.

 

Buradasınız:Anasayfa arrow Q Online Ürünler
Q Online Ürünler PDF Yazdır E-posta
Bugün ileri çözümler…
yarın parlak gelecekler!

Kariyer basamaklarını tırmanırken de öğrencilerinizin yanında olun! Küreselleşen dünyada hem iş çevrelerinde hem akademide başarıya giden yolda İngilizce çok önemli bir adım. Bugün bizim bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızdan yararlanarak yarın öğrencilerinizin istedikleri yerlere ulaşıp başarılı olmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Q English Online ile öğrencileriniz:

 • Farklı ilgi alanlarına hitap eden çeşitli konu başlıkları altında alıştırma yaparak,
 • Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini belirli bağlamlar kapsamında geliştirerek,
 • Telaffuzlarını pratik edip, gerçek yaşamdan durumlar içerisinde anadili İngilizce olanlardan duyarak,
 • Anında ve sürekli olarak geri bildirim ve değerlendirme alabilecekleri bir sistemle,
 • İstedikleri zaman, istedikleri kadar, istedikleri yerde
 • İngilizce öğrensin!

  Q English Online

  Tek başına çalışabileceğiniz, tamamen online bir program olan Q English Temel, Orta, ve İleri olmak üzere üç seviyeden oluşur.

  Eğlenceli ve interaktif dersler farklı seviyelere göre düzenlenmiştir. Kılavuzlu yazı dersleri, videolar, interaktif alıştırmalar ve konuşma atölyesi programın öne çıkan özellikleridir.

  Q Business Online

  Tek başına çalışabileceğiniz, tamamen online bir program olan Q Business Orta ve ileri seviyeler için uygundur.

  Cambridge BEC (Business English Certificate) Vantage Level sınavına hazırlanan öğrenciler ve küresel iş dünyasında ilerlemek isteyen profesyoneller için idealdir.

  Detaylı bilgi içiin tıklayınız.

  Q Business Traveller

  Retail Solutions - Q Business TravellerTek başına çalışabileceğiniz, tamamen online bir program olan Q Business Temel ve Orta seviyeler için uygundur.

  Uluslar arası iş gezileri için İngilizce öğrenmesi gereken profesyoneller için düzenlenmiştir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için uygun olan bu programda 60 saatten fazla ders materyali, süreki geri bildirim ve değerlendirmenin yanı sıra sözlük ve deyiş kılavuzu da bulunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Q Master

  Retail Solutions - Q MasterTek başına çalışabileceğiniz, tamamen online bir program olan Q Master Orta ve ileri seviyeler için uygundur.

  Akademik amaçlı ileri İngilizce becerilerini geliştirmesi gereken öğrenciler için uygundur. Lisans, yüksek okul öğrencileri ya da İngilizcelerini geliştirmek isteyen yetişkinlere bütünsel bir çözüm sunar. Kılavuzlu yazı dersleri, videolar, interaktif alıştırmalar ve konuşma atölyesi programın öne çıkan özelliklerindendir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Q Kids Online

  Retail Solutions - Q Kids OnlineTek başına çalışılabilen, tamamen online bir programdır. Başlangıç seviyesi, hem henüz okumaya başlamamış hem de okuyabilen çocuklar için uygundur.

  Minik öğrenciler İngilizce dünyasıyla bir dizi eğlenceli, harekete geçiren, interaktif dersler ve aktiviteler aracılığıyla tanışıyor. Q Kids Online iki ayrı programdan oluşuyor. Henüz okumaya başlamayanlar için “Winnie’s World”, okuyabilenler için “Freddy’s Islands”.

   

  Ana Menü

  Eğitim Yazılımları
  Ticari Yazılımlar
  Q Aktivasyon
  Haberler
  Arama
  Downloads
  Q English Online
  Herkes İçin İngilizce Kurulumu
  QOnline Kullanan Eğitim Kurumlarımız
  Q Online Ürünler
  Döküman Yönetim Sistemi
  Windows 7 64 Bit Sorunu