Skip to content

Q English


İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İngilizce öğrenmenin "Quartet" methodu.

 

Buradasınız:Anasayfa arrow For Travelers
For Travelers PDF Yazdır E-posta

 Merhaba,

Otantik kentlere yolculuk ederken dünyamızın saklı tatil cennetlerini, mimari şaheserlerini ve doğa harikalarını görmeye, antik uygarlıkları keşfederken egzotik sahillerde güneşlenmeye, farklı kültür ve ülkeleri tanırken Rio Karnavalında eğlenmeye, tüm bunları yaparken ise, İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

Elinizde tuttuğunuz Q English For Travelers, İngilizce öğrenmek isteyen tatilcilerin, modern dünyanın yeni kaşiflerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, dünyaca ünlü araştırmacı, gezgin ve pedagoglar denetiminde hazırlanmış, belgesel niteliğindeki derslerden oluşan çok özel bir İngilizce Eğitim Kursudur. Görsel ve işitsel ögeleri içinde barındıran gelişmiş bir multimedya teknolojisi kullanır.

Hiç bir İngilizce altyapınız olmasa bile, birbirini takip eden ve  ilginizi çekecek konulardan oluşan 8 Q English For Travelers CD’si ile, ileri seviyede bir İngilizce bilgisi edineceksiniz.  Ayrıca, size yaklaşık 800 saatlik İngilizce dersi verecek ve her istediğinizde yanınızda olacak bir İngiliz arkadaşa sahip olacaksınız.

Çalışma hızınızı ve zamanını kendiniz belirleyerek, bilgisayar ortamında, İngilizce öğrenmenin kolaylığını ve rahatlığını, daha sonrada dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?

 

 

 

 

 

 

Set İçerisinde Yer Alan CD'ler:

    1-) Otantik Kentlere Yolculuk
    2-) Tatil Cennetleri
    3-) Doğa Harikaları
    4-) Mimari Şaheserler
5-) Antik Uygarlıklara Seyahat
6-) Rio Karnavalı ve Kutlamalar
7-) Dünyanın Egzotik Mekanları
8-) Gezegende Gezinti
 
< Önceki   Sonraki >

Ana Menü

Eğitim Yazılımları
Ticari Yazılımlar
Q Aktivasyon
Haberler
Arama
Downloads
Q English Online
Herkes İçin İngilizce Kurulumu
QOnline Kullanan Eğitim Kurumlarımız
Q Online Ürünler
Döküman Yönetim Sistemi
Windows 7 64 Bit Sorunu